O nas

Stare przysłowie dotyczące budowy domu brzmi : „ Pierwszy dom dla wroga, drugi dla znajomego, trzeci dla siebie” Swoje doświadczenie zdobywałem od 2008r w firmie deweloperskiej

J.S. INWESTOR która budownictwem zajmuje się od wielu lat. Właściciele spółki kładą duży nacisk na fachowość oraz jakość wykonywanych prac, posiadają również ogromną wiedzę na temat technologii budowania. Po kilku latach pracy prowadziłem inwestycje budowlane, począwszy od domów jednorodzinnych skończywszy na budynkach wielomieszkaniowych. Nawiązałem kontakty z firmami budowlanymi, składami materiałów budowlanych, architektami, projektantami, wykonawcami. Budowaliśmy głównie w Bielsku – Białej i najbliższych okolicach dlatego zawsze możecie Państwo oglądnąć nasze realizacje. Po zdobyciu doświadczenia oraz wiedzy potrzebnej do wykonywania prac budowlanych proponuję państwu usługi mojej firmy która zajmuje się budową wszelkich obiektów „pod klucz” lub do wybranego przez klienta etapu.

Podejmuję się najtrudniejszych zleceń jakimi są dokończenia rozpoczętych budów przez nierzetelnych wykonawców. Posiadamy uprawnienia kierownika budowy.